Atletico Madrid było zainteresowane Moisem Keanem

Atletico Madryt rozważało podpisanie kontraktu z napastnikiem Evertonu Moise Keanem. Napastnik Evertonu był wcześniej powiązany z przejściem do Paris St. Germain, ale kiedy Lionel Messi podpisał kontrakt, wszystko ucichło.

Teraz dziennikarz Sky Sports Italy stwierdził, że Atletico Madryt również chciało go zdobyć, ale nie był ich priorytetem.
Za pośrednictwem swojego osobistego konta na Twitterze napisał: „Oficjalne i potwierdzone. Matheus Cunha dołącza do Atletico Madryt z Hertha Berlin na stałe, kontrakt do czerwca 2026.”
„Ostateczny koszt to 26 milionów euro. Atletico rozważało również kontrakt dla Moisea Keana – ale priorytetem był Matheus Cunha.”

Everton już prawdopodobnie straci napastnika – Jamesa Rodrigueza, a utrzymanie Keana na pokładzie może przynieść korzyści klubowi.

Dałoby to Rafie Benitezowi więcej opcji w ostatniej trzeciej części, a wszechstronność Keana oznacza, że ​​Hiszpan mógłby go rozmieścić w dowolnym miejscu.

W wywiadzie dla Tribal Football ekspert BBC Pat Nevin określił napastnika jako „niesamowitego”. W wieku 21 lat Kean ma przed sobą najlepsze dni, a tego lata może dojdzie do nowego kontrakt z Toffees.

Źródło: www.goodisonnews.com