Lautaro Martinez nie dla Atletico Madryt!

Lautaro Martinez znajduje się w notesach wielu dyrektorów sportowych. Również w notesie ludzi od transferów w Atletico Madryt. Pojawiało się sporo spekulacji na temat jego przenosin właśnie do tego madryckiego klubu. Jak się jednak okazało napastnik Interu ma inne plany.

W jednym z wywiadów Martinez przyznał, że ostatniego lata był bliski przenosin do FC Barcelony. Rozmawiał nawet z Leo Messim, który gorąco zachęcał napastnika do przejścia do „Blaugrany”. Ostatecznie Martinez został w Mediolanie, dzięki czemu sięgnął po Scudetto.

Teraz jak się okazuje, Lautaro Martinez nie zamierza ruszać się z Mediolanu. Jego kontrakt kończy ważność w 2023. Wydaje się jednak, że 23 – letni piłkarz podpisze nową (pewnie znacznie lepszą) umowę z „Nerrazzuri”.

W związku z tym wydaje się niemal niemożliwe, by Atletico było w stanie zbombardować ten ruch. Hiszpański klub musiałby rozbić bank, by Inter zgodził się sprzedać wartego 70 mln euro napastnika. W związku z tym Atletico będzie musiało poszukać napastnika gdzie indziej.