Atletico Madryt – Real Betis: zapowiedź hitu wieczornego spotkania

Spektakularnym starciem 27. Kolejki La Ligi będzie mecz Atletico Madryt z Realem Betis. Szykuje się spotkanie na bardzo wysokim poziomie. Choć bukmacherzy szacują, iż większą szansę na wygraną mają goście, to można spodziewać się walki ze strony gospodarzy. Warto wspomnieć, iż znajdują się oni na wyższej pozycji w tabeli ligowej. 

Atletico Madryt — Real Betis — zapowiedź spotkania 

Gospodarze tego starcia pragną dostać się do Ligii Mistrzów w przyszłym sezonie. Co więcej, ich celem jest wygrywanie takich starć, jakie będzie miało miejsce dziś w niedzielę 6. marca o godzenie 21. Będzie to dość ciężkie wyzwanie, jednak można spodziewać się walki ze strony Betisu, który z pewnością jest w stanie powalczyć z przeciwnikami z Madrytu. 

Natomiast goście mają taki sam cel na tę ostatnią część sezonu La Ligi. Mimo wszystko dla piłkarzy z Madrytu jest to obowiązek i w przypadku, w którym nie awansują do Ligi Mistrzów w przyszłym sezonie, to wynik nie spełni ich oczekiwań. Szykuje się dzisiaj bardzo ważny pojedynek dla obu zespołów, a kibice mogą spodziewać się pełnego emocji starcia. 

Atletico Madryt – Real Betis – przypuszczenia dotyczące przebiegu spotkania 

Szykuje się starcie między dwoma drużynami prezentującymi równie wysoki poziom. Trudno stwierdzić, kto będzie faworytem w tym spotkaniu. Bardzo prawdopodobny jest podział punktów, który nie zadowoli żadnej ze stron. Obu drużynom zależy na wygranej, która zbliży do pozycji w czołowej czwórce la Ligi. 

Zdaniem bukmacherów Atletico Madryt ma większe szanse na wygraną. Na ich wygraną kurs wynosi 2.49. W przypadku postawienia na remis w starciu z Real Betis BETFAN ma na taki stan rzeczy kurs 3.30, natomiast zwycięstwo gospodarzy wycenione jest po kursie 2.84.