Jordi Alba: Luis Suarez to dar dla Atletico

Jordi Alba udzielił wywiadu w którym rozmawiał o ostatnich testach Sergio Busquetsa na koronawirusa. Wrócił również do wydarzeń z poprzedniego sezonu.

Dla Barcelony był to jeden z gorszych sezonów ostatnich lat. Pomimo wielu pochwał w kierunku Ronalda Koemana nie udało mu się poprowadzić Katalończyków do sukcesu. Barcelona przegrała ligę z madryckimi klubami. I to właśnie o napastniku jednego z tych zespołów również się wypowiedział. Jordi Alba i Luis Suarez znają się z czasów wspólnej gry dla Barcelony. Latem poprzedniego roku ten drugi przeniósł się do Atletico Madryt.

Reprezentant Hiszpanii wyraził swój żal z powodu odejścia Suareza: Luis Suarez był praktycznie darem dla jednego z naszych głównych rywali. Nie podobał mi się ten ruch. Gdzie znajdziesz takiego napastnika? Luis zamknął usta wielu krytykom w ostatnim sezonie.

Jordi Alba wyraził niezadowolenie z powodu przejścia Suareza do Atletico. Jednak kibice tych drugich nie mają na co narzekać. Urugwajski snajper wydatnie przyłożył się do zdobycia tytułu przez zespół prowadzony przez Diego Simeone.

źródło: barcauniversal.com