Kevin Trippier odejdzie do Manchesteru United?

Manchester United spokojnie rozpoczął okienko transferowe. Jednak kiedy się rozkręcił zaczęło robić się coraz ciekawiej. Na pierwszy rzut poszedł transfer Jadona Sancho, w wysokości około 90 milionów euro. Anglicy zabiegali o tego skrzydłowego od ponad roku i w końcu udało im się dopiąć swego. Za chwilę czerwony Manchester zostanie wzmocniony Raphaelem Varanem, który jest coraz bliżej powiedzenia „tak” Anglikom. Jednak na tym United nie zamierza postać. Tak twierdzą brytyjskie media. Według gazet z Wysp „Czerwone Diabły” mają sięgnąć po obrońcę z naszego Atletico. Ma być nim Kevin Trippier. Gazety donoszą, że Ole Gunnar Solskjear jest niezwykle zainteresowany i zafascynowany umiejętnościami angielskiego obrońcy i widziałby go u siebie.

Trippier to kolejny zawodnik o którego United walczy już długo. Wcześniej wybrał Atletico, z którym w zeszłym sezonie sięgnął po tytuł mistrza Hiszpanii. Po ewentualnym dołączeniu do United Trippier będzie walczył z Aaronem Wan-Bissaką. Prawy obrońca United po transferze prezentował się na prawdę dobrze jednak jest podatny na kontuzje. Posiadanie w składzie kogoś takiego jak Kevin Trippier zapewni Solskjearowi spory komfort. Do tego wzmocni rywalizację na stronie.

Według brytyjskich mediów, Manchester United jest gotowe wydać za prawego obrońcę Atletico 18 milionów euro. Póki co, nie ma jeszcze żadnych konkretów i wielu zastanawia się jak na taką ofertę zareaguje mistrz Hiszpanii?

źrodło: weallfollowunited.com