Gwiazda Herthy Berlin na celowniku Atletico

Atletico Madryt zidentyfikowało napastnika Herthy Berlin, Matheusa Cunhę, jako główny cel, który ma wzmocnić atak tego lata i prowadzi rozmowy, by Cunha jak najszybciej pojawił się w Madrycie. Chociaż sprowadzenie pomocnika jest w tej chwili priorytetem dla Leeds, nie wykluczyli oni możliwości pozyskania nowego napastnika przed zamknięciem okienka transferowego.

Leeds United było łączone z wieloma napastnikami, w tym Noa Lang i Ryanem Kentem, podczas trwającego okienka transferowego, ale to Cunha ma być tym zawodnikiem, który trafi tego lata na Elland Road. Mówi się, że Hertha Berlin jest gotowa sprzedać swojego napastnika. Jedynym warunkiem jest odpowiednio wysoka oferta za zawodnika berlińskiego klubu. Transfer do Leeds stanął pod znakiem zapytania, gdy do walki o Cunhe włączyło się Atletico Madryt.

Atletico jest zdesperowane, by sprowadzić napastnika tego lata. Wcześniej upadły rozmowy z napastnikiem Fiorentiny Dusana Vlahovicia. Kością niezgody okazała się być kwota odstępnego. Włoski klub oczekiwał oferty w wysokości 70 milionów euro. Na to Atletico nie mogło się zgodzić. Mówi się, że drużyna Diego Simeone otworzyła rozmowy w sprawie nabycia usług byłej gwiazdy RB Lipsk od Herthy Berlin.

źródło: insidefutbol.com